قوانین و مقررات مربوط به مالکین خودرو

مقررات عضويت متعلق به صاحبان خودرو

 1. عضويت در سامانه سهاب به‌منزله پذیرفتن مقررات سامانه سهاب است.
 2. لطفاً فقط يک حساب در سايت ایجاد نماييد. . در غیر این صورت سامانه سهاب ناچار به حذف آن‌ها خواهد بود
 3. عضویت در سامانه سهاب و استفاده از مطالب عمومی آن رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت عضویت دریافت نمی‌شود.
 4. کاربر می‌پذیرد که از سرویس سامانه سهاب در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و به‌نحوی‌که به سهاب یا شرکای آن کمک کند، استفاده نماید.
 5. هر کاربری که دارای کد کاربری و کلمه عبور در سامانه سهاب باشد، مسئولیت هر فعالیتی را که بتواند در بخش کاربری انجام دهد بر عهده دارد و مجاز به واگذاری حساب کاربری خود به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر نیست.
 6. هرگونه اقدامی که به شهرت تجاری، نام و اعتبار سهاب خسارت وارد کند و یا تلاش برای آسیب‌رسانی به سامانه سهاب اعم از محتوایی و یا ایجاد اختلال در پایداری آن و هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و ... اختصاصی سهاب، تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی می‌شود و پيگرد قانونی خواهد داشت. لذا سهاب حق اقدام قانونی جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. در صورت مشاهده چنین مواردی، به متخلفین اخطار داده خواهد شد و در صورت اصرار بر رفتار مغایر با قوانین، دسترسی ايشان به سامانه سهاب محدود می‌گردد.
 7. مدارك موردنیاز و به‌روز شده جهت عضویت در سامانه سهاب را با دقت در وب‌سایت بارگذاری کنید. مسئولیت اطلاعات نادرست بر عهده‌ی کاربر است.
 8. در صورت نیاز به رسیدگی فوری، لطفاً با مدیر بخش از طریق کانال تلگرامی behsahab_members@  یا پیوستن به لینک تلگرامی https://t.me/joinchat/BhwzjQ-WnFI0rH6gIywAVQ اقدام فرمایید.
 9. پرداخت هزینۀ سرویس فقط از طریق روش‌هایی که توسط سامانه سهاب مشخص می‌شود، می‌تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارت‌اند از:
  • پرداخت اعتباری از داخل برنامۀ موبایل
  • پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار
  • پرداخت از طریق شبکه شتاب به سامانه سهاب