قوانین مربوط به شرکتهای حمل و نقل / صادر کننده بارنامه

مقررات عضويت شرکت های حمل و نقل / صادر کننده بارنامه

 1. عضويت در سامانه سهاب به‌منزله پذیرفتن مقررات سامانه سهاب است.
 2. عضویت در سامانه سهاب و استفاده از مطالب عمومی آن رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت عضویت از شما دریافت نمی‌شود.
 3. کاربر می‌پذیرد که از سرویس سامانه سهاب برای انجام فعالیت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و به‌نحوی‌که به سهاب یا شرکای آن کمک کند، استفاده نماید.
 4. دقت در انتخاب سرویس و توجه به مشخصات مورد سفارش به عهده کاربر هست، لذا قبل از تأیید سفارش موارد مذکور را به‌دقت بررسی نمایید زیرا پس از اعلام هزینۀ نهایی توافق شده و دریافت خدمات خواسته‌شده، اعتراضی نسبت به هزینۀ سرویس وارد نمی‌باشد. در صورت بروز مشکل با تلفن‌های مرکز پاسخگویی سامانه سهاب تماس حاصل نمایید.
 5. کاربر تعهد می‌نماید فقط هنگامی‌که قصد استفاده از سرویس سهاب را دارد، درخواست خود را به سامانه ارسال نماید.
 6. درصورتی‌که یک معامله موفق منجر به همکاری نگردد، پس از انجام صحت سنجی میزان هزینه‌های سپرده‌شده صاحب بار، از صورت‌حساب او حذف‌شده و درصورتی‌که به‌حساب سهاب واریزشده باشد، در مدت حداکثر 72 ساعت کاری این مبلغ به‌حساب واریز کننده، بازگردانده خواهد شد.
 7. رابطه اداری و مالی ما از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلاف طرفین تلاش خواهند کرد تا اختلاف خود را به‌صورت مسالمت‌آمیز و از راه گفت‌وگو حل‌وفصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران حل‌وفصل خواهد شد.
 8. در صورت نیاز به رسیدگی فوری، لطفاً با مدیر بخش از طریق کانال تلگرامی behsahab_members@  یا پیوستن به لینک تلگرامی https://t.me/joinchat/BhwzjQ-WnFI0rH6gIywAVQ اقدام فرمایید.
 9. پرداخت هزینۀ سرویس فقط از طریق روش‌هایی که توسط سامانه سهاب مشخص می‌شود، می‌تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارت‌اند از:
  • پرداخت اعتباری از داخل برنامۀ موبایل
  • پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار
  • پرداخت از طریق شبکه شتاب به سامانه سهاب