قوانین مربوط به رانندگان

قوانين عضويت راننده

 1. عضویت در سامانه سهاب و استفاده از مطالب عمومی آن رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت عضویت از شما دریافت نمی‌شود.
 2. تمامي کاربران می‌بایست در هنگام ثبت‌نام در سايت، از کلمات مناسب در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت تعلیق خواهد شد.
 3. کاربران می‌بایست در هنگام ارسال سؤالات و مشکلات و پیغام‌های خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع می‌بایست در رابطه با سؤال، مشکل و يا پيغام ايشان باشد.
 4. لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جدا خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر، تمامي آن‌ها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي کاربر به سامانه سهاب قطع می‌گردد.
 5. در صورت مشاهده هرگونه فعالیت برخلاف قوانین سامانه سهاب و یا جمهوری اسلامی ایران، از برخورد شخصی با فرد و یا افراد خاطی بپرهیزید و صرفاً مدیر سامانه سهاب را توسط گزینه‌ی گزارش در محیط کاربری خود مطلع کرده و اقدامات لازم در خصوص بررسی این موارد را به آن‌ها بسپارید.
 6. در صورت نیاز به رسیدگی فوری، لطفاً با مدیر بخش از طریق کانال تلگرامی behsahab_members@  یا پیوستن به لینک تلگرامی https://t.me/joinchat/BhwzjQ-WnFI0rH6gIywAVQ اقدام فرمایید.
 7. عضويت در سامانه سهاب به‌منزله پذيرفتن قواعد و قوانين و چهارچوب‌های سامانه سهاب و تعهد به پايبند بودن به آن‌هاست.
 8. کالای حمل موردنظر باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز بوده و با ارائه مستندات، مالکیت کالا را به شركت حمل‌ونقل اثبات‌شده باشد.
 9. پرداخت هزینۀ سرویس فقط به یکی از سه روش زیر انجام می‌شود:
  • پرداخت اعتباری از داخل برنامۀ موبایل
  • پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار
  • پرداخت از طریق شبکه شتاب به سامانه سهاب